Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Chcę zarejestrować prywatny jacht w Polsce 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 04 gru 2023, 13:07
Posty: 6
Odpowiedz z cytatem
Cześć wszystkim! Mam pytanie odnośnie rejestracji prywatnej jachty w Polsce. Chciałbym zarejestrować jacht o długości 20 metrów w Polsce i nie do końca wiem, od czego zacząć. Czy ktoś ma doświadczenie w tym temacie i mógłby mi pomóc? Jakie dokumenty są potrzebne do rejestracji? Jak wygląda cały proces?


11 maja 2024, 10:00
Zgłoś ten post
Wyświetl profil

Rejestracja: 04 gru 2023, 13:04
Posty: 5
Odpowiedz z cytatem
Hej! Znam się trochę na tym, więc chętnie pomogę. Rejestracja jachtu w Polsce może być skomplikowana, szczególnie jeśli chodzi o jachty o długości od 15 do 24 metrów. Potrzebne będą dodatkowe techniczne testy oraz uzyskanie Certyfikatu Bezpieczeństwa Jachtu. Jednakże, istnieją profesjonalne firmy, które mogą pomóc w całym procesie rejestracji. Na przykład, znajduje się strona internetowa https://yacht-flag.com/poland gdzie znajdziesz szczegółowe informacje na ten temat oraz listę niezbędnych dokumentów. Pamiętaj, że dla jachtów do 15 metrów proces rejestracji jest znacznie prostszy i szybszy. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji, śmiało pytaj!


11 maja 2024, 10:13
Zgłoś ten post
Wyświetl profil

Rejestracja: 04 gru 2023, 13:07
Posty: 6
Odpowiedz z cytatem
Dziękuję za polecenie strony! Naprawdę pomocne informacje. Myślę, że skorzystam z ich usług, aby uprościć cały proces rejestracji mojej jachty. Jeszcze raz dziękuję za pomoc!


11 maja 2024, 10:18
Zgłoś ten post
Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 3 ] 

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], vikaya, wsmhs i 29 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software