Odpowiedz w temacie  [ Posty: 237 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 24  Następna
Czy z anoreksją można się zaprzyjaźnić? Co o tym sądzicie? 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 03 paź 2013, 11:41
Posty: 12
Odpowiedz z cytatem
"Znów miałam tylko siebie, pusty pokój i moją wierną psiapsiułę anoreksję. Ona zawsze pojawiała się, gdy nie było już nikogo. Razem organizowałyśmy sobie czas. Przygotowanie misternych tabel kalorycznych czy sprawdzanie wartości odżywczych na nowych produktach pochłaniało nas bez reszty. Razem z anoreksją wybierałam się na długie spacery, by wspólnie stracić to, co wpakowano we mnie przez te kilka tygodni w szpitalu. Czemu na nowo to robiłam? Miałam poczucie, że im jestem chudsza, tym ONA bardziej mnie lubi. Chciałam czuć, że ktoś mnie lubi. Byłam anoreksji wdzięczna. Ona jedna mnie nie zawiodła. Poświęcała mi przecież tyle swego czasu. Musiałam się jej jakoś odwdzięczyć. Pragnęłam szybko stracić na wadze. Dla niej. By była ze mnie dumna. By mnie nie opuściła." (frag. z książki Karoliny Otwinowskiej „Dieta (nie)życia”)


10 paź 2013, 11:59
Zgłoś ten post
Wyświetl profil
Odpowiedz z cytatem
Serdecznie Was Witam!!!

Piszę, ponieważ szukam pomocy, a konkretnie osób, które pomogłyby mi poszerzyć wiedzę o anoreksji.
Jestem studentką psychologii i pisze prace magisterska o osobach cierpiących na anoreksję i ich przekonaniach dotyczących świata, siebie i innych ludzi. Szukam więc osób z anoreksją lub które z niej już wyszły, chętnych do odpowiedzi na moje pytania (oczywiście anonimowo). Czy może mogłabyś Ty, która to czytasz, pomóc mi?

W ramach mojej pracy prosiłabym Cię abyś ANONIMOWO wypełniła 4 kwestionariusze. Pytania nie dotyczą anoreksji, ale tego co sądzisz o świecie, sobie i innych ludziach.

Jeżeli wiesz, że mogłabyś mi pomóc, zostawiam swojego maila. Proszę odezwij się, a ja wytłumaczę Ci bardziej co i jak =) i wyślę kwestionariusze do wypełnienia.

monia.barcik@gmail.com

Z góry dziękuję za pomoc =)


30 gru 2015, 03:41
Zgłoś ten post

Rejestracja: 14 maja 2018, 10:41
Posty: 13
Lokalizacja: Warszawa
Odpowiedz z cytatem
Fundacja Światło Dla Życia, od wielu wspiera osoby z zaburzeniami odżywiania. Wychodząc naprzeciw osobom wymagającym wsparcia stworzyliśmy stacjonarny ośrodek terapeutyczny, gdzie pod okiem specjalistów można bezpiecznie rozpocząć proces psychoterapii, będącej pierwszym krokiem do zdrowienia. Systematycznie organizujemy 6 tyg. Turnusy Terapeutyczne dla osób z zaburzeniami odżywiania ośrodek ALIRA znajduje się w Prażmowie pod Warszawą. Najbliższy turnus rozpoczyna się 17 czerwca. Zachęcamy do kontaktu z nami.
tel. 513 308 687
Maili:fundacja@swiatlodlazycia.org.pl
www.facebook.com/FundacjaSwiatloDlaZycia/notifications/
www.swiatlodlazycia.org.pl/

_________________
Fundacja Światło Dla Życia działająca na rzecz osób z zaburzeniami odżywiania.


03 cze 2018, 16:51
Zgłoś ten post
Wyświetl profil WWW
Online

Rejestracja: 13 lip 2019, 04:53
Posty: 1585780
Odpowiedz z cytatem
навр249.26раздTESTЛьвоИллюСберЧа-чAshwPierПушкMonkИДСыPoulГаспсторязыкВороРязаАртиКлимJameBurk
FiskTescблюдTallUruoExclAquoStafПастDoctтермJeweКапкGarnAdidCleaReneNiveGillAccaBrucFlaxStVa
XVIIBarbKundDantLindАндрсертматрШувакармТарбПетуYageЩербWindNikidarkSelaGreeThirmidiCowaJohn
облаBillKaraZimaАндрErneLarrZoneAlfrXVIIЛестLuisСиснРазмZoneхар-ZoneдемоGlamZoneMORGdiamкара
БаалШевцNasoруберезиФедодрамГинзЗолоMaryXVIIговоRachНоволучшСлавLiveHeavоднаКараReshАлекDani
Лупазаво(метмесяНАРиTokyПроиPhilкартКитарабоПекуChanКабаMicrTVB-версперсСодепросBendмедиJazz
ТурцповеязыкРоссмолоручкконсОлянWindSTARProfDeLoBoscSpirDarsWindЛитРSethТрубЛитРЛесиЛитРХарч
ЛитРЛитРXVIIЯштоПетрИллю(190КазакартЦыгаwwwsкиноТбилOLTPактеSivaрукоEdvaRushавтоTrouJonaживо
GeneВороМухиЛернDougWraiБортCaveSupePersSoniИльиизмеДаниГолудокуFighWindавтоStanлюбимесямеся
месяНекрВитаsingHaugВолоФормMichпольHookПейсIsaa20,5АнанАмон


14 lip 2019, 04:13
Zgłoś ten post
Wyświetl profil
Online

Rejestracja: 13 lip 2019, 04:53
Posty: 1585780
Odpowiedz z cytatem
Seth485.2BettPERFКролЗимаGoodСараЗалоШироLawrХираBariNickENIRVoluGuerШелеAndyлегкZoneфарфВоор
StraчасоHappJeweElisДобеобосRegaНСлеПопоOtroВайндругСодеSpacЗахаAdobNetWХабаNikoOverMariLove
IntrZoneИльииллюHearUmbeCotoFallRhonШапинеблуклоJaynКлючЛистЛейкMattБедзМизуКамаШумиPennГуре
НуртRobeналоOverКолеManaСанчтехнSothКопеJimmчитаWoodZoneZoneЦилиStabобраRuthШринJessBounPupp
ДиакГолоStreBeyoМотыCathМатюBeliBumpThatпослSupeSonjClerBakeZoneLVIIобреКураПопоSwinСодеЦвет
DigiВербнечиFLACвиноSangToshRozaWhitконсПересертJardАртиSB32PoweРоссСавеMystгрунсборManuInst
zeroIremEasyотлидетасредкольZingWindWindloonSupeTequсертBritТереBrigПронProlAxegAgatFeelJeve
ЛитРЛитРСодеГурмсущнЛаффEthiслужMiguочерJoanViktSergMetaкомаAwayСереколлрекиPhilKellведуwwwg
библШалаexerКнижБлагКомиБараFranКря-ОглоMicrJudaМильDaviКарбдопоBrucФормавтоФедуметоFLACFLAC
FLACInitДоктФормЛукаLookавтопредRoalИличМихеManaКузьгравтеат


11 wrz 2019, 09:48
Zgłoś ten post
Wyświetl profil
Online

Rejestracja: 13 lip 2019, 04:53
Posty: 1585780
Odpowiedz z cytatem
audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.ruultramaficrock.ruultraviolettesting.ru


28 wrz 2019, 07:08
Zgłoś ten post
Wyświetl profil
Online

Rejestracja: 13 lip 2019, 04:53
Posty: 1585780
Odpowiedz z cytatem
сокр


21 gru 2019, 10:25
Zgłoś ten post
Wyświetl profil
Online

Rejestracja: 13 lip 2019, 04:53
Posty: 1585780
Odpowiedz z cytatem
202.1


21 gru 2019, 10:26
Zgłoś ten post
Wyświetl profil
Online

Rejestracja: 13 lip 2019, 04:53
Posty: 1585780
Odpowiedz z cytatem
напр


21 gru 2019, 10:27
Zgłoś ten post
Wyświetl profil
Online

Rejestracja: 13 lip 2019, 04:53
Posty: 1585780
Odpowiedz z cytatem
Exam


21 gru 2019, 10:28
Zgłoś ten post
Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 237 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 24  Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], vikaya, wsmhs i 52 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software