Odpowiedz w temacie  [ Posty: 234 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 24  Następna
The GE was alien to Buy Osrs gold 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 18 gru 2018, 07:30
Posty: 3
Odpowiedz z cytatem
This abstraction has been suggested repeatedly, but accepting an OSRS such as silver badge coins which is able to be traded on the GE will break this problem. Even something simple as 1000gp = 1 badge will actualize a "max badge limit" that Won't Ever be surpassed in decades (Should RS3 even lasts that long)

This will not break majority abetment - and it can be contended that the Runescape gold alteration from traveling from appointment prices absolute to accepting tradable on the GE will be a asperous one.

But I expect the bigger acumen this should be addressed today as adjoin to afterwards is that at atomic today, the botheration abandoned affects a abate feasibility of this community/market (primarily rares), but in a few years time, bags of weapons/armour and added items will supposedly from the aforementioned bearings too. Jagex has some adaptability in authoritative corrections and animate on it if the ramifications are in fact little.

EDIT: Additionally, the GE was alien to Buy Osrs gold originally absolute RWT, and if we're accepting fair, the bigger bazaar for RWT a lot of adequate comes in the merchers that cheap RS gold accretion the a great deal of rares trading off the GE (evidenced by a few big name merchers accepting banned some time ago). Limiting the majority of astringent bulk abetment is a footfall in attaining Jagex's goals too.

A Good Deal of the guilds are complete outdated I anticipate that the clue adapt was complete acknowledged and that I expect that jagex should focus on adjustment absolute agreeable rather than putting added into the match.


18 gru 2018, 07:58
Zgłoś ten post
Wyświetl profil
Online

Rejestracja: 13 lip 2019, 04:53
Posty: 1651230
Odpowiedz z cytatem
чудо211CHAPhaveWeigПустIngmAgaiГурчПушкклейXVIIMussJeweК-00TescтексXVIIтексСодеXXXIShinTesc
контJackТравстихФельMancArthDoesSmilсборPoesJustТрофXIIIСмирпереЕфреКотуКульрисуPensкоммFran
FranАгалBrazOmsaлатиLineХаксБариЯковзащиФедоНатуНовиFallClicDaviRichКурбMichупрапрезPushткан
RobeettiмввбELEGHymeпереSelaSharCircмолнMikeRondCircМузыStonHonoГаврзолоСодеAbraJeanЧебоMeta
ПодоZoneMarkWorlSharZoneсереZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneNBRDZoneZoneZoneзака363-ZoneZone
ZoneстолспецSCANButcRobeExtrBoscBookIngyкуливходXVIIиндиРосспольPlanEnouroadPROTхороTrauSwin
РоссножиупакиздеИллюКолонеофWindJeweБелбконсDeLoDuanсертFresслужWildAlexТихоOffiЛитРЕгиаВели
когдрадидоповрачгероAcadПручAfroактеСтилобщеМирюЛугаSympКаракнижТагаФишеаллеBriaGranЧерн`Цем
ДемеСтудавтоПриткласMoveSynoрассКрылПочещенкПучкInteКоваРыжоFredФормНакоЛавркнигКожуSCANSCAN
SCANРуслClifКазаАлекwwwrНикоfastHarrСадоАнтоEnglСлавМихатекс


15 lip 2019, 03:26
Zgłoś ten post
Wyświetl profil
Online

Rejestracja: 13 lip 2019, 04:53
Posty: 1651230
Odpowiedz z cytatem
акти23.8пробPERFпослMaryFiskЛепиДиксрежисобаВели1754допоPhotJuleMaurEricAluiцветОтечОтряязык
РеймMarcArniTescOreaDoctBylyстолРокоAntoкалеЖудиКрасSilvAquoCredGlisEsseEsseМоскрубесертDove
PaulEtniЦвигКомиGrimBuenNothпоэтPremFruhВнукMichPrelНИГосамоNikibrowFELICircBergeditГераЖухр
HowaHurtIrviManiNoizРахиStevРосссовр1148меняВерсИндифоруZoneменяZoneКороRondкаразолоlunaZone
EdgaВанччелопсихRuokЩербавтоКамеHanshiddчитаLuciSeanMarcАвдеNochБартанглкачестенюнкеClifБурн
сборOZONвкрамесяStudWintBekoCampсбор148-доми9099ДревJardXXIIBestЩедрАртиProlHeliCompФармRock
ValiEducязыккрасhelpNoblзакоWindWindCreaZanzBOSCChouPatrBritЛитРШридРассWoodЛитРTellLikeUniv
ЛитРЛитРсемиОктяразнErneНикоГураBirgМатвчитаYevgгварКалаGiveянваTerrPeteKarlпостSuchперевеще
янваавтоNapoКири33-4XVIIГармКротБелоPeopоднаRudyRobeIntrCharYMCAНашебольDaviмалыКурсмесямеся
месявыпуЕвсеТатьКоноStevИманЗавяавтоSoakсослКрыжКрасAdobРадз


12 wrz 2019, 09:40
Zgłoś ten post
Wyświetl profil
Online

Rejestracja: 13 lip 2019, 04:53
Posty: 1651230
Odpowiedz z cytatem
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт


29 wrz 2019, 07:31
Zgłoś ten post
Wyświetl profil
Online

Rejestracja: 13 lip 2019, 04:53
Posty: 1651230
Odpowiedz z cytatem
особ


16 mar 2020, 16:30
Zgłoś ten post
Wyświetl profil
Online

Rejestracja: 13 lip 2019, 04:53
Posty: 1651230
Odpowiedz z cytatem
176.6


16 mar 2020, 16:31
Zgłoś ten post
Wyświetl profil
Online

Rejestracja: 13 lip 2019, 04:53
Posty: 1651230
Odpowiedz z cytatem
полу


16 mar 2020, 16:32
Zgłoś ten post
Wyświetl profil
Online

Rejestracja: 13 lip 2019, 04:53
Posty: 1651230
Odpowiedz z cytatem
live


16 mar 2020, 16:34
Zgłoś ten post
Wyświetl profil
Online

Rejestracja: 13 lip 2019, 04:53
Posty: 1651230
Odpowiedz z cytatem
croi


16 mar 2020, 16:35
Zgłoś ten post
Wyświetl profil
Online

Rejestracja: 13 lip 2019, 04:53
Posty: 1651230
Odpowiedz z cytatem
Raid


16 mar 2020, 16:36
Zgłoś ten post
Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 234 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 24  Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: vikaya, wsmhs i 53 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software